27.marec 2020, Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnom behu sa v roku 2020 na Slovensku neuskutočnia

Vážení športoví priatelia,
v posledných dňoch sme museli urobiť doteraz najťažšie rozhodnutie spojené s organizáciou svetového sviatku veteránov v orientačnom behu. Žiaľ, šírenie pandémie koronavírusu sa zatiaľ nepodarilo zastaviť. Stanoviská odborníkov nás presvedčili, že zaistenie zdravia účastníkov WMOC, ktoré je našou prioritou, je pre organizačný tím nezvládnuteľná úloha.  Po dohode s IOF sa preto WMOC 2020 prekladajú na zatiaľ neurčený termín.

S IOF sme v  jednaní ohľadom usporiadania šampionátu na Slovensku v niektorom z nasledujúcich rokov. Taktiež s IOF konzultujeme finančné vysporiadanie prihlásených účastníkov. O novom termíne, ako aj o podmienkach finančného vysporiadania Vás budeme informovať ihneď, ako to bude možné. Prosíme Vás o trpezlivosť a zhovievavosť v tejto neľahkej situácii.

Dovoľte nám popriať Vám pevné zdravie a vyjadriť podporu všetkým, ktorých pandémia Covid-19 akýmkoľvek spôsobom zasiahla. A taktiež vyjadriť presvedčenie, že v novom termíne organizácie WMOC na Slovensku sa všetci s radosťou stretneme.

15.marec 2020, COVID-19

V súvislosti s informáciami o šírení vírusu COVID-19 Vám oznamujeme, že zdravie všetkých účastníkov je našou prioritou. Pozorne sledujeme vývoj šírenia COVID-19 a berieme na zreteľ rady našej vlády a Svetovej zdravotníckej organizácie. Všetky naše rozhodnutia o budúcnosti podujatia budú koordinované s IOF a príslušnými zdravotníckymi organizáciami. Momentálne prípravy na podujatie stále pokračujú podľa plánu. S vývojom situácie Vás budeme informovať o nových rozhodnutiach.

21.december 2019, Patróni  a  ambasádori

WMOC je podujatím, ktoré bude patriť v roku 2020 k najväčším športovým sviatkom nielen v Košiciach, ale aj v Košickom regióne a aj na Slovensku. S potešením dávame na vedomie informáciu o prevzatí záštity nad jednotlivými disciplínami a taktiež informáciu o športových ambasádoroch, ktorými budú 3 olympijskí víťazi.  Čítajte viac >>

4.október 2019, Dobrovoľníci

Prihlasovanie dobrovoľníkov je spustené.

1.október 2019, Ubytovanie

Spustili sme možnosť rezervácie ubytovania na internáte.

1.jún 2019, Registrácia 

Registrácia cez IOF Eventor je spustená.

1.jún 2019, Preprava

Ceny dennej prepravy

Modelový tréning pre lesnú kvalifikáciu a pre finále na strednej trati 8 Eur
Lesná kvalifikácia 7 Eur
Finále na strednej trati 13 Eur
Modelový tréning pre finále na dlhej trati 20 Eur
Finále na dlhej trati 20 Eur

Lístky na dennú prepravu je možné objednať cez IOF Eventor